Yasal Uyarı

Yasal Uyarı

Fikirbanka olarak servislerimizi, içeriklerimizi ve hizmetlerimizi sunarken, hem kendi haklarımızı hem de kullanıcılarımızın haklarını belli politikalar çerçevesinde belirler ve gözetleriz. Hazırlamış olduğumuz çeşitli politikalarımız sayesinde, Fikirbanka‘nın kullanıcılarına ve ziyaretçilerine karşı olan yasal sorumluluklarını belirlemiş olduğumuz gibi, kendi haklarımızı da şeffaf biçimde ortaya koyarız.

İnternet sitemizi, mobil uygulamalarımızı, içeriklerimizi ve sunduğumuz tüm diğer servislerimizi doğrudan ve dolaylı yollardan kullanan kullanıcılarımız, başta Gizlilik Politikası olmak üzere, Veri Politikası ve Yayın İlkeleri sayfasında belirtilen koşulları ve yasal yükümlülükleri kabul etmiş sayılır.

Tüm bu politikalarımıza ek olarak, üyemiz sıfatıyla sistemimize dahil olmak isteyen kullanıcılar, üye olurken sunulan Üyelik Sözleşmesi sayfasındaki yükümlülükleri kabul etmek zorundadır. Üye veya ziyaretçi statüsünde olması fark etmeksizin internet sitemiz ve diğer bütün servislerimizden faydalanan kullanıcılar Telif Hakkı sayfasında belirttiğimiz yasal haklarımıza uymalı ve saygı göstermelidir.

Fikirbanka’dan herkesin eşit olarak faydalanabilmesini sağlayabilmemiz için platform içinde bazı kurallara da uyulması gerekiyor. Topluluk Kuralları sayfası altında belirtilen tüm kurallar üye ve ziyaretçi statüsünde yer alan kullanıcılarımız için geçerlidir. Servislerimizi kullanan tüm üye ve kullanıcılar bu kurallara uyacaklarını taahhüt etmiş sayılırlar.

Fikirbanka‘nın sunduğu hizmetlerden bir kullanıcı olarak faydalanmak için bu sayfada yer verilen ve ek olarak diğer politika sayfalarımızda yer verdiğimiz şartlar ve kuralların tümünü kabul etmeniz gerekmektedir. Eğer politikalarımızda yer verdiğimiz kurallar, şartlar veya yasal yükümlülükleri kabul etmiyorsanız, lütfen Fikirbanka tarafından sunulan servisleri kullanmayınız…

[Toplam:3    Ortalama:5/5]