Şikayetim Var Kategori Kuralları

Konu, 'Şikayetim Var' kısmında Doruk tarafından 24 Şub 2018 21:00 tarihinde paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla yanıt almak için açık değil.
 1. Doruk

  Doruk Yetkili Kişi

  Katılım:
  Pazartesi
  Konular:
  3
  Mesajlar:
  3
  Alınan Beğeniler:
  0
  Cinsiyet:
  Erkek
  Gerekli kanıtları sunmaksızın;
  Üyeler, firmalar ya da şahıslar hakkında doğrudan bir biçimde dolandırıcı, sahtekar gibi ithamlarda bulunmayın. Aksi halde, kanıtsız yapılan her söylem doğrultusunda uyarılmaksızın en az (7) gün süre ile forumdan uzaklaştırma alacaksınız.

  Konu başlığınızda kesinlikle;
  Dolandırıcı, şerefsiz, adi, üçkağıtçı, tokatçı gibi doğrudan kişilik haklarına saldıran ifadeler kullanılmamalı ve burada belirtilen şekilde bir başlık ile konunuzu açmalısınız. Aksi halde, en az (3) gün süre ile forumdan uzaklaştırma alacaksınız.

  Şikayet konuları sadece;
  FikirBanka Forum platformunda yer alan kayıtlı üyeler arasındadır. Bunun dışında herhangi bir firma, ürün ve benzeri gibi forumla bağlantısı olmayan alanlarda yaşadığınız sıkıntılardan doğan şikayetleriniz hakkında konu açamazsınız. İlgili konunuz silinir ve en az (1) gün süre ile forumdan uzaklaştırma alırsınız.

  Şikayetçi olunan kişi;
  Konuya davet edildikten sonra aranızda geçen diyaloglar esnasında, karşılıklı veya tek taraflı olarak küfür, hakaret ve benzeri argo bir üslup ile cevap yazma, gönderme yapma gibi durumlardan sakının. Bu tavırda mesajlaşma yaşanırsa tarafların mesajları düzenlenip uyarı alacaklardır. Devamında ise kısa süreli uzaklaştırma verilir...

  Eğer;
  Konunun çözümüne katkıda bulunacak bilgi ya da belgeye sahipseniz, konuya mesaj atabilirsiniz. Haricinde; Taraf tutmak, arkadaşı savunmak, müşteriyi korumak gibi iç güdüsel hareketlerle kesinlikle şikayetçi olan veya olunan üye dışında üçüncü kişilerin konuya dahil olması kesinlikle yasaktır. Aksi halde en az (2) gün süre ile forumdan uzaklaştırma alırsınız...

  Konu baltalama, hakaret, reklam veya siyasi mesajlar gibi rapor edilerek çözülebilecek sorunlar için kesinlikle bu kategoride konu açmayın. Bunun yerine, "Rapor Et" butonunu kullanarak (Bakınız) yetkililere bildirin.

   
  Son düzenleme: 24 Şub 2018 21:09
Konu Durumu:
Daha fazla yanıt almak için açık değil.